
Cursus InDesign Basis is de tweedaagse klassikale opleiding voor professionals en teams die zelfstandig professionele lay-outs willen bouwen voor drukwerk en digitale publicaties -in kleine groep, met directe begeleiding.
In deze praktijkgerichte opleiding InDesign ontdek je hoe je werkt met typografie, kleur, stramienen en PDF-export. Je werkt vanaf dag een aan realistische opdrachten zodat je de leerstof meteen kunt toepassen in je dagelijkse werkpraktijk. Indesign leren gaat het snelst in een klassikale omgeving waar je vragen kunt stellen en fouten kunt corrigeren onder begeleiding van een ervaren trainer.
Je volgt de cursus InDesign basis bij ECT in Wilrijk (Antwerpen), in een groep van maximaal 12 deelnemers. Na afloop ontvang je een certificaat op naam, 6 maanden gratis helpdesk via contact@ect.be (antwoord binnen 1 werkdag) en een Come-back garantie waarmee je de cursus gratis herneemt binnen 6 maanden.
Klaar om te starten? Schrijf je vandaag in
Voorkennis: basiscomputerkennis volstaat. Geen kennis van InDesign of grafisch ontwerp vereist.
In deze opleiding ontdek je hoe je vlot werkt met lay-outs, typografie, beelden en kleurinstellingen. Je leert hoe je foutloze bestanden oplevert voor drukwerk en digitale publicaties. Alles is 100% hands-on en meteen toepasbaar.
Een klassikale opleiding InDesign heeft een aanzienlijk hogere leerefficiëntie dan zelfstudie. Je stelt direct vragen aan de trainer, werkt aan je eigen projecten en leert van de oefeningen en fouten van andere deelnemers. Complexe onderwerpen zoals kleurbeheer en PDF-export zijn moeilijk te leren zonder directe feedback. Bij ECT werk je in groep van maximaal 12 deelnemers met een trainer die je indesign leren begeleidt op jouw tempo.
De cursus adobe indesign cursus is geschikt voor administratieve medewerkers, marketing- en communicatieteams, HR-medewerkers, freelancers en DTP-starters. Basiscomputerkennis volstaat. Geen voorkennis van InDesign of grafisch ontwerp vereist.
Nee, bij ECT zijn computers ter beschikking met de nodige software. Je hoeft geen eigen laptop of licentie mee te brengen. Dit is een voordeel ten opzichte van aanbieders die werken met het BYOD-principe.
De cursus InDesign basis bij ECT duurt 2 volledige dagen. Na de cursus heb je 6 maanden gratis helpdesk via contact@ect.be voor alle resterende vragen.
Adobe InDesign is toegankelijker dan veel mensen denken. De basisprincipes frames, stijlen, kleurbeheer zijn in twee dagen goed te leren. Complexere functies zoals GREP en boekfuncties komen aan bod in de Cursus InDesign Gevorderd.
Adobe InDesign is de tool voor meerpagina-documenten: brochures, catalogi en rapporten. Illustrator gebruik je voor vectortekeningen en logo’s. Photoshop is de standaard voor beeldbewerking. In de opleiding indesign leer je ook hoe je de drie tools combineert. Bewerkingen gebeuren in cursus photoshop basis en illustratties in de cursus illustrator basis.
Adobe InDesign integreert steeds meer AI-functies via Adobe Firefly en Adobe Sensei. Vraag bij inschrijving na welke AI-onderdelen in het huidige programma zijn opgenomen.
Na de basiscursus kan je doorgroeien naar de Cursus InDesign Gevorderd voor automatisering, GREP, boekfuncties en lay-outoptimalisatie. Wie ook Photoshop of Illustrator wil leren, kan een volledig Adobe Creative Suite-traject samenstellen. Meer info via contact@ect.be.
in kleine groep. Wilrijk is bereikbaar via E19 (Brussel-Antwerpen) en E17 (Gent-Antwerpen). Voor bedrijven organiseren we ook in-company Adobe InDesign-trainingen op jullie locatie.
Na de training ontvang je:
Wil je verder groeien? Bekijk ook:
ECT Trainingscentrum in Wilrijk organiseert de cursus InDesign Antwerpen als klassikale opleiding voor professionals. Je werkt in een groep van maximaal 12 deelnemers met een ervaren trainer beduidend efficienter dan zelfstudie of online videoplatforms.
Wilrijk is uitstekend bereikbaar via de E19 (Brussel-Antwerpen) en E17 (Gent-Antwerpen). Deelnemers uit Antwerpen, Mechelen, Gent, Leuven en Brussel zijn er doorgaans binnen 45 minuten. Voor bedrijven bieden we ook in-company InDesign-trainingen op jullie locatie.
ECT Trainingscentrum verzorgt sinds 1998 professionele IT- en creatieve opleidingen voor Belgische bedrijven. Met meer dan 25 jaar ervaring en 15.000+ tevreden cursisten zijn we een van de meest ervaren aanbieders van Adobe-softwareopleidingen in Vlaanderen.
Locatie: Oosterveldlaan 211, 2610 Wilrijk (Antwerpen) | Tel: 03 239 54 67 | E-mail: contact@ect.be